У Новій Ушиці розвиватимуть сільський зелений туризм

Новоушичани мають ефективніше використовувати своє унікальне місцезнаходження. Зокрема, розвивати зелений туризм. Нині тут надають туристичні послуги та займаються сільським туризмом в районі 20 фізичних осіб.

Як зазначив на черговому засіданні колегії РДА начальник відділу культури В.Сідлецький, наразі розроблено та впроваджено 5 туристичних маршрутів: туристичний маршрут з метою відпочинку на р.Дністер (смт. НоваУшиця – с.Струга – с.Вільховець – с. Рудківці), туристичний маршрут із вивчення історії та культурної спадщини с. Отроків до маєтку Сцибора Мархоцького (смт. Нова Ушиця – с. Антонівка – с.Отроків), маршрут в с.Заміхів до пам’ятки архітектури святого Яна Непомука та до об’єкту культурної спадщини «Волосне правління» (смт. Нова Ушиця – с.Заміхів), маршрут в с. Хребтіїв до об’єкту культурної спадщини «Садиба Патона» (смт. Нова Ушиця – с.Куча – с.Хребтіїв). У перспективі – розроблення нових туристичних маршрутів.

Однак, незважаючи на те, що на території району є цінні історичні пам’ятки, більшість туристів про них не знають. Недостатньою є також інформація про місцезнаходження садиб, господарі яких готові приймати туристів.

Щоб про Новоушиччину знали більше, необхідно популяризувати туристично-рекреаційний потенціал району. Голова РДА Ю.Танасійчук запропонував активно залучати учнів та молодь до популяризації і поширення інформації про об’єкти культурної спадщини Новоушицького. Можна також адаптувати туристичні маршрути для певної цільової аудиторії.

Ознайомлення із пам’ятками району дозволить у майбутньому отримати інвестиції та доходи, які спрямовуватимуться на розвиток громади.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.