Депутати Кам’янець-Подільської міськради обрали собі секретаря та заступників мера

Сьогодні під час другої позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати обрали нового секретаря, заступників міського голови та керуючого справами.

Новим секретарем міськради став Дмитро Васильянов, головний лікар Кам’янець-Подільської міської лікарні №1. Цю кандидатуру на таємному голосуванні підтримав 21 депутат, троє виступило проти і ще 10 народних обранців утрималися.

З серпня цього року Дмитро Васильянов був заступником міського голови. Також, згідно з інформацією з офіційного сайту Верховної Ради, він є помічником-консультантом Володимира Мельниченка на громадських засадах.

Посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради обійняв діючий заступник Сімашкевича Григорій Горшунов. Залишився в команді мера і Сергій Бібій. До слова його кандидатуру підтримало лише 24 депутати.

Новими людьми в команді Михайла Сімашкевича стали Володимир Юр’єв (екс-депутат міськради та генеральний директор ТОВ «Український кристал») та завідувач Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України Вадим Савчук.

Керуючою справами стала Яна Мельничук, яка останні 8 місяців працювала на цій посаді з приставкою в.о.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.