Директор с/г, який виграв конкурсний відбір, пропрацював один день

Директора ДП «Сільськогосподарське підприємство «Хмельницьке» (Хмельницька область, Славутський район, с. Цвітоха) Воєводіна Дмитра Олексійовича було звільнено з посади за власним бажанням у перший день роботи.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики, передає аграрне інформаційне агентство.

«Відкрита конкурсна процедура при обранні директорів державних підприємств може мати зворотну сторону. Мова про те, що не всі кандидати до кінця усвідомлюють економічний стан підприємств галузі. Адже більшість ДП Мінагрополітики є збитковими. Відтак перед новими керівниками стоять складні завдання щодо підготовки підприємств до роздержавлення, приватизації, ліквідації. Така ситуація склалася в ДП «Хмельницьке», де переможець конкурсу звільнився за власним бажанням у перший день роботи, після того, як докладніше з’ясував економічні реалії ввіреного підприємства. І це, не дивлячись на те, що після перемоги у кадровому конкурсі з ним було укладено контракт, за яким новий керівник брав на себе зобов’язання досягти певних фінансово-економічних показників у діяльності підприємства – згідно його ж конкурсної пропозиції, яку він захищав перед комісією», — прокоментувала ситуацію начальник відділу кадрового забезпечення АПК Ірина Гнутова.

Нагадаємо, 17 червня 2015 року було оприлюднено оголошення про проведення конкурсного відбору на 29 підприємств, серед яких було ДП «Сільськогосподарське підприємство «Хмельницьке». Участь у конкурсі брали 3 кандидати. За рішенням конкурсної комісії було визначено найкращу конкурсну пропозицію по ДП «Сільськогосподарське підприємство «Хмельницьке» Воєводіна Д. О.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.