У Хмельницькій області дитяча захворюваність на туберкульоз зросла вдвічі

За 9 місяців 2015 року показник захворюваності на туберкульоз у Хмельницькій області знизився на 4,5%, проте удвічі зріс рівень дитячої захворюваності на туберкульоз.

Причиною є відсутність поставок вакцини, що раніше закупалась в Росії, констатував директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич на сьогоднішній колегії облдержадміністрації.

Він зазначив, що ситуація зумовлюється відсутністю вакцини БЦЖ за рахунок поставок з МОЗ України. Вакцина була російська і тепер вона не поставляється. За 9 місяців 2015 року було вакциновано лише 29% новонароджених та ревакциновано 0,3% дітей віком до 7 років.

На диспансерний облік взято 15 дітей.

Через неможливість закупівлі необхідної кількості туберкуліну за кошти місцевих бюджетів туберкулінодіагностикою охоплено 45% дітей віком до 14 років та 38,5% підлітків віком 15-17 років. В Ізяславському та Теофіпольському районах, Хмельницькому та Камянці-Подільському закуплено туберкулін в обсязі 16-43% від потреби.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Зате ми злізли з “газової голки”?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.