Через відсутність держзамовлення для “оборонки” хмельницьке ДП “Новатор” можуть перепрофілювати?

Державне підприємство “Новатор” (Хмельницький), яке входить до концерну “Укроборонпром”, майже не працює на оборонну галузь країни.

Про це йдеться у сюжеті “Першого національного”.

За словами заступника начальника з підготовки виробництва Романа Головатого, завод випускає лише 20% продукції для відновлення оборонної військової техніки.

“Якби було б державне замовлення, “Новатор” спроможний випускати корпусні деталі для танків, бронетранспортерів. Очевидно, що менеджери “Укроборонпрому” погано працюють”, – заявив він.

Начальник цеху друкованих плат Наталія Бажан повідомила, що її цех наразі виготовляє продукцію для цивільних потреб. Щоправда, могли би забезпечити другованими платами електроннні пристрої наземної та авіаційної війсьвої техніки.

Заступник директора з виробництва Микола Татарчук зауважив, що потужності “Новатора” дають змогу забезпечити радіостанціями всі підрозділи української армії. Натомість їхні аналоги армія закупила в поляків і американців.

“Наші радіостанції сумісні з тими, які використовуються НАТО”, – зазначив він.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Оце надбання революції?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.