Нардеп Лабазюк цікавиться станом доріг Хмельниччини, на ремонті яких сам і заробляє – ЗМІ

Народний депутат із групи «Воля Народу» Сергій Лабазюк, яка не є частиною урядової коаліції, надіслав депутатський запит щодо транспортного сполучення між населеними пунктами Розсоша і Хмельницький.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

Пан Лабазюк є співвласником компанії «Аграрна компанія 2004», яка, серед іншого, займається ремонтом автомобільних доріг у Хмельницькій області. Виходить, він цікавиться станом доріг, на ремонті яких сам і заробляє, вважають журналісти.

«Я звернень зробив за два скликання своїх дуже багато по дорогах на території Хмельницької області, які в жахливому стані. Люди звертаються», – розповів Сергій Лабазюк про свої депутатські запити.

Він запевнив, що дороги ремонтує будь-яка компанія, яка виграє тендер.

І додає: «Звичайно, що якісь роботи на території Хмельницької області проводила компанія, почесним президентом якої я є».

Проте жодного конфлікту інтересів Сергій Лабазюк у своїх запитах не бачить.

«Як депутат вам скажу, я зацікавлений у ремонті доріг на території Хмельницької області, де до мене звертаються мої виборці», – зауважив він.

За даними “Вісника державних закупівель”, з початку 2015 року лабазюківська ПП “Аграрна компанія 2004” натендерила на дорогах 54,5 млн. грн.

Ще одне підприємство – ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56”, яке також опосередковано пов’язують з нардепом Лабазюком, цьогоріч виграло дорожних тендерів на суму 33,4 млн. грн.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Як всігда дороги ремонтують армяни як небудь,аби було зроблено і відмиті гроші

  2. А що, я не порти. Ми разом, з Сергієм, будуєм хати в розсошанському масиві. І як що до наших хат прокладуть дорогу за державний кошт, то що в цьому поганого?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.