На Хмельниччині мобільні бригади обстежили більше 22 тис. жителів

На Хмельниччині протягом жовтня-листопада 10 мобільних бригад обстежили більше 22 тис. жителів Хмельниччини у 565 населених пунктах у рамках проекту Першого національного аграрного кооператив.

Медогляд включав кардіограму 4-го покоління (розробка Національної академії наук України), вимірювання тиску та рівня глюкози в крові. Подібні за масштабністю та охопленням населених пунктів обстеження не проводились від часу здобуття Україною незалежності.

“Завершуючи безпрецедентний кардіоскринінг на Хмельниччині, наші бойові лікарі обстежили кілька сотень переселенців. На сьогодні це єдиний медичний волонтерський проект, що працює як на території Хмельниччини, так і в зоні проведення АТО цілком легально та відповідно до вимог українського законодавства”, – зазначив правник, волонтер, політичний експерт і голова Наглядової ради Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова Геннадій Друзенко.

uoAGqrhJVz8

“Сьогодні люди в селах не отримують медичного забезпечення на належному рівні. Тому нами було створено альтернативний проект, який опікувався жителями сіл на Хмельниччині. Першим етапом реалізації цього проекту стала програма “Здорова громада”. Цей проект був пілотним. Під час його реалізації ми побачили на що треба звернути увагу, яких саме медичних послуг потребують люди в селах. За результатами цих двох місяців роботи ми розпочинаємо новий етап: спільно із закордонними партнерами благодійного фонду візьмемось за реалізацію лікувальних програм”, – резюмував член Першого національного аграрного кооперативу, голова Наглядової ради Благодійного фонду “Зміцнення громад” Андрій Гордійчук.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.