На Хмельниччині музей Ахматової знаходиться в аварійному стані

На Хмельниччині літературно-меморіальний музей видатної поетеси Анни Ахматової, розташований у Слобідці-Шелехівській Деражнянського району, знаходиться в аварійному стані.

Як пише газета “Проскурів”, стіни музею руйнуються, крізь тріщини можна просунути руку, перекриття зрушили з місця, стеля провисла. Є реальна загроза руйнування будівлі, яка не опалюється.

“Відтак музей, заснований ініціативою простих людей і любимий прихильниками високого літературного слова у різних частинах світу, може зникнути. Без належної підтримки та необхідного для такого закладу спеціального обслуговування він поступово втрачає і свої рідкісні експонати”, – зазначає видання.

Нагадаємо, що з червня 1989 року на честь 100-ліття поетеси у відкритому тоді ж музеї,  щорічно проводяться Ахматовські читання — літературно-мистецькі заходи, на які приїжджають прихильники творчості поетеси й любителі поезії з різних місць України та світу.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.