У Красилові лише один претендент взяв участь у конкурсі автомобільних перевізників

У Красилові визначили переможця у конкурсі автоперевізників на одному з маршрутів. Під час засідання конкурсного комітету РДА щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування у межах району розглядали заявку єдиного учасника. На конкурс було виставлено приміський  автобусний маршрут загального користування Красилів-Кульчини.

Для участі  у конкурсі на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусному маршруті загального користування Красилів – Кульчини № 0934 у прямому та зворотному напрямку було подано комплект документів лише одного перевізника-претендента.

За рішенням конкурсного комітету переможцем визначено приватного перевізника О.Ф. Полянчука, з яким буде укладено договір.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. про що ця новина і для кого?

 2. ШАНОВНИЙ ВІТАЛІЮ.
  З великим задоволенням читаю Ваші матеріали,але, на жаль, на Ваші справедливі конкретні докази, які не піддаються ніякому спростуванню, зовсім не реагують державні структури, які зобов’язані викривати подібні факти і притягати до сурової відповідальності різних ядух, гладенюків, королюків, про яких останнім часом підготвали статті, бо ж керують тими службами такі ж королюки, ядухи……Не знаю чому так швидко знято з першої сторінки Вашого сайту статтю”Пат елінгам”.
  Зовсім не віриться, на Королюка якось вплине Ваша стаття . Адже судді вже попереджують, що зробити нічого не зможуть, бо власниками тих об’єктів стали інші особи. Але ж ті особи придбали їх в Королюка за певну суму. То нехай він і поверне ті гроші державі чи заводу, бо він перепродав вкрадене заводське майно.
  Але то ще далеко не все, про що Ви, Віталію, описали. Адже ще задовго до початку директорства Королюка була побудована заводська база відпочинку на Дністрі, де відпочивали працівники заводу. Путівки туди заводська профспілка продавала навіть постороннім людям. Але її приватизували Королюки.
  В лісі між селами Слобідка-Красилівська і Западинці Красилівського району теж була збудована зона відпочинку для робітників заводу з капітальними приміщеннями для прожиття відпочиваючих, спортивними площадками, зарибленим ставком, де вони самі чи з сім’ями могли безкоштовно проводити свій вільний час.Тепер туди вже років десять нікому доступу нема. Але на їх будівництво заводські гроші тратились, а працівники по кілька десятків днів тут безкоштовно так звані суботники відробляли.
  Біля газконтори красується особняк з різними прибудовами під металічною черепицею, обнесені цегляним муром з кованими металічними стрілами зверху,. На них успішно стягнулася медсестра райлікарні, дочка Королюка. Не без допомоги батька вона з часом зайняла посаду завідуючого пологовим відділом замість досвідченого з великим стажем роботі на цій посаді Прокопчука. Правда, з того часу красилівські породілі на роди стали їздити в Хмельницький та в сусідні райцентри. За це Королюк на сесіях районної ради звинувачував головного лікаря району Качана, плануючи на цю посаду дочку. Але знайшов для неї місце в обласному центрі. А Качана все-таки звільнили. Поруч з господарством дочки розташований особняк самого Королюка, теж не глинобитний. Збудував він його одразу після того, як став директором за кошти того ж заводу. А рядом вибудував ставок. Правда, на млинка, напевно, статку не вистачило. І катера, як на Дністрі, немає. Можливо, замість нього тут невдовзі підводний човен появиться. А доця уже в обласному центрі трудиться і не віриться що вона там бездомна. А може їздить щоденно з Красилова попутним транспортом за рахунок зарплати. Щось тут не те.
  Має Королюк і свій банк в Красилові . Його син там керує. А через нього, самі знаєте, що можна творити.
  Королюк, вірний слуга Ядухи та Януковича, керує державним підприємством. Ті повтікали, а він впевнено продовжує керувати
  З Ваших матеріалах, шановний Віталію, видно, що Ви вмієте шукати конкретні матеріали про різні махінації. Переконаний, що і по Королюку зуміли б їх, крім названих, знайти. Хай би знали жителі району і області знали якого обласного депутата мали, й назвати що він доброго зробив для району. Хай би обласна й районна газети надрукували про це. Але Ваших матеріалів вони ніколи не надрукують, яки б справедливими і точними вони не були. Тож подавайте їх частіше на своєму сайті. Поцікавтесь теперішнім станом заводу, який до директорства Королюка працював у три зміни. А зараз люди розбігаються хто куди Ветеранів не залишилось зовсім. Багатьох він позбавився, бо вони одверто засуджували його протизаконні дії. Поцікавтесь його зарплатою, яка безмежно висока в порівнянні із зарплатою робітників

 3. Ой! як хтось хоче на його місце!!!!
  Таких “бідних” чиновників як Королюк у нас в області віднайдеться більше 1000 а може і ще більше !! може допишемо усіх, хто як нажив придбав і за що купив???? Демократично чи ні?
  І ось Вам відповідь шановні: розширена демократія завжди була пробіркою для корупції.
  У наших чиновників не має “страху” немає відповідальності за свою роботу.
  І якщо вони самі собі пишуть закони та їх приймають……..
  Чому до цього часу не скасована депутатська недоторканість?
  Повірте мені є набагато більш цікаві справи про які можна написати….. ой як набагато….

 4. А КУДИ ДИВИТЬСЯ ТЕПЕРІШНЯ ГОЛОВА КРАСИЛІВСЬКОЇ РДА ПАНІ НІЛА ОСТРОВСЬКА …………….———–НАПЕВНО В БІК ПАРКУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ЧЕКМАНА (де зараз повним ходом хазяйнує чоловік її сестри пан МИХАЙЛО ГВОЗДЬОВ)

 5. ШАНОВНИЙ ВІТАЛІЮ
  Дуже правильно йдеться у вище поміщених коментарях, бо таких королюків та йому подібних чимало знайдеться в самому Красилові.
  А з мого боку перед відправленням Вам листа о 12 год 28 хв. не було звернуто увагу на те, що на Вашому сайті уже було повідомлення про засідання Вищого суду, яким визнано договір суборенди про Королюкові та інші елінги недійсним. Невже встановлено справедливість? Аж ніяк. Зноситись вони не будуть, бо продавались-перепродувались по кілька разів. Невже отим суддям незрозуміло, що ці операції зроблено спеціально. А хіба розумно було б їх зруйновувати? Від цього потерпіли б лише теперішні їх власники. Звідки ж їм знати, що вони під шухекром Ядухи вкрадені. Невже прокуратура не може встановити за яку суму Королюк їх продав і нехай їх поверне державі чи підприємству, яким керує? Це бло б найсправедливіше. І Королюк не обідився б, а вважав би, що позичив їх на деякий час. При бажанні це зробити дуже просто, коли б за цю справу взялися не ядухи чи королюки.
  Проти самого Королюка нічого немаю. Можливо й допустив якісь неточності в попередньому коментарі, за що прош у нього вибачення. Але ж він керівник державного підприємства, бувший депутат обласнох і районної ради, що не дає йому права на махінації. А якщо їх допустив,то нехай відповідає по закону і про це повинні знати люди.
  рях. А я

  • Яка мова про прокуратуру? А там не такі самі сидять? Приклад: КРАСИЛІВСЬКИЙ ПРОКУРОР НЕВІДОМО НА ЯКИХ ПІДСТАВАХ ПРИХВАТИЗУВАВ СКВЕР БІЛЯ РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ І ТУТ ЖЕ ЙОГО ПРОДАВ, БО ДОБРЕ ЗНАЄ ЗАКОНИ. ПІСЛЯ ЦЬОГО ПЕРЕБРАВСЯ ЗАХИЩАТИ ЗАКОНИ У СТАРОКОСТЯНТИНІВ, А ПОТІМ ОПИНИВСЯ В ОБЛАСНІЙ ПРОКУРАТУРІ Й ПИЛЬНО СТЕЖИТЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА НА ТЕРИТОРІЇ УЖЕ ВСІЄЇ ОБЛАСТІ Й, НАПЕВНЕ, НЕ БЕЗ ТОГО, ЩОБ ЩЕ ДЕСЬ ЩОСЬ ПРИХОПИТИ ЧИ, СКАЖІМО, НЕ ПОБУДУВАТИ ЕЛІНГ БІЛЯ КОРОЛЮКОВОГО
   А ПОКУПЕЦЬ СКВЕРУ ВСІ ДЕРЕВА ПОВИРУБУВАВ І ПОБУДУВАВ НА ЙОГО МІСЦІ СВОЇ ХОРОМИ ІСТОРІЇ ДУЖЕ ПОДІБНІ. ТО ВИХОДИТЬ, ЩО ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ПРИТЯГНУТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КОЛИШНЬОГО КРАСИЛІВСЬКОГО ПРОКУРОРА, СУД МАЄ ПРИМУСИТИ ВЛАСНИКА ЦІЄЇ САДИБИ ЗНЕСТИ СВОЮ БУДІВЛЮ І ЗНОВУ ПОСАДИТИ ТУТ ДЕРЕВА ЛОГІЧНО?.

  • ШАНОВНИЙ ВІТАЛІЮ
   ПРОШУ У ВАС ПРОБАЧЕННЯ ЗА ТЕ, ЩО, ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО ВАС, ДВІЧІ НЕПРАВИЛЬНО НАЗВАВ ВАШЕ ПРІЗВИЩЕ. БУВ У МЕНЕ ДУЖЕ ВІРНИЙ ТОВАРИШ ВІКТОР ТАРАНЕЦЬ. ТОЖ НЕ ЗНАЮЧИ ЧОМУ І НАЗВАВ ЙОГО ПРІЗВИЩЕ, ПОСТАВИВШЕ СЕБЕ У НАДЗВИЧАЙНЕО НЕПРИ ПОЛОЖЕННЯ ПЕРЕД ВАМИ, ЗА ЩО ЩЕ І ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧИТИ МЕНІ.

 6. наша форма правління державою продумана цілими політ інститутами росії…..
  президента обирає народ! Ну то хай і обирає а що він вирішує…
  зато призначає голів ода і рда по всій країні на власний розсуд… які є ключовими фігурами в областях і районах та рішають практично все до прикладу красилівський район де голова рда є міським головою і головою рда і ….. і керує всім навіть райрадою.
  депутати верховної ради обираються народом і після того працюють на себе або на великий бізнес і приймають закони для нього…. а про тих людей навіть не згадують ну тільки перед виборами…..
  голову верховної ради обирають із числа депутатів….. який теж не підконтрольний простому люду і рішає питання …..тих жля кого вигідно.
  премер кму призначається вру теж не підконтрольна людина людям.. премер призначає всіх мінісрів а міністри своїх а свої своїх ….і так далі..
  нам потрібен механізм влади коли народ обирає голову своєї громади, села селища міста його заступника, та депутатів 10-20 депутатів в залежності від розміру села міста селища, які працюють на постійній основі та приймають свої закони із погодженням з громадкісю, податки із правильним розподілом 70 на місці 30 в держ бюджет.
  депутатів вру розігнати. Залишити тільки президента та голів рда ода яких обирає громада області району і які контролюють законнісь прийняття рішень органів місцевого самоврядування.
  тобто вру , обл ради, райради, кму та купу міністерст та відомст ліквідувати….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.