У Хмельницькому члени комісій все ще сподіваються, що виборці активніше голосуватимуть

Журналіст “Незалежного громадського порталу” вибірково пройшовся виборчими дільницями Хмельницького. Як і вранці, після обіду картина майже не змінилася – повсюди спостерігаєтсья низька кількість голосувальників.

1

На дільниці, що розташована в міському будинку культури, на 16 годину з 2213 зареєстрованих громадян проголосувало лише 578. Щодо вікового розподілу виборців, члени комысый виділяють пенсіонерів і молодь. Згідно зі спостереженнями виборчої комісії, люди середнього віку голосують найменше.

2

На дільниці в педагогічній академії явка теж досить низька. О 16 годині з 2182 проголосувало лише 584 виборця. Члени комісії сподіваються на сплекс активності після 18:00.

3

Виборча дільниця, що розташована в обласній філармонії серед інших не вирізняється високою явкою. На 17 годину тут проголосувало 31% від загальної кількості виборців. У комісії зазначають, що переважно голосували люли середнього та старшого віку.

4

Як писав НГП, за даними прес-служби міської ради, на 16.00 годину участь у голосуванні на виборчих дільницях Хмельницького взяли 50291 виборців, що становить 24,6%.

Всі фото Афіни Черкезової, НГП.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Канал NewsOneTV явно працює проти кандидата від Свободи , вже спостергіаю протягом 2 днів онлайн , то піарать мусорні баки Черилівського то якісь порушення розтролюють пів години , яке немає місця як порушення та не впливає навідь на результат по дільниці , некажучи по регіону , ганьба таким каналам , явно видно проплачений варіант Чернилівського та йог співпрацю з цим каналом , всім на замітку

  2. Вистачить вже революціонерів херових…. всю країну прос…ли…. і ще рвуться до влади….

  3. Офіційно заявляю, як журналіст каналу NEWS ONE, що ви розповсюджуєте недостовірну інформацію. Канал не співпрацює з кандидатами політичних перегонів у Хмельницькому. Ми висвітлюємо у прямому ефірі соціальні теми і перебіг виборів мера міста. Ви ж – провокатор і розповсюджувач недостовірноЇ інформації!. За наклеп і тиск та перешкоджання журналістській діяльності, за КПКУ передбачено кримінальну відповідальність. Якщо вам не подобається правдива інформація , маєте повне право дивитися інші канали ТБ.

    • Що саме цікаво , що я прихильник вашого каналу і цілодобово практично його дивлюсь і до виборів на Хмельничині та любих політичних сил ніякого діла не маю , та якщо бути чесним і справедливим по відношенню того , що видно неозброєним оком перед виборами – то це факт очевидний , його навідь доводити нетреба . Просто робіть свою роботу чесно , непідіграючи тому чи іншому кандидату .

  4. який наклеп? яка кримінальна відповідальність? ви мені ще закони 16 січня тут приведіть як приклад,людина висловлює свою думку і крапка,я,наприклад буду говорити те що вважаю за потрібне,на рахуно даного каналу також маю сумніви!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.