Зранку у Хмельницькому навіть пенсіонери голосують дуже мляво

На виборчій дільниці, що розташована в школі N1 заступник голови ДВК зазначила “Незалежному громадському порталу”, що до 10 ранку людей практично не було. Активність проявляли лише пенсіонери. Після десятої почала з’являтись і молодь, проте явка все одно дуже низька. У першому турі виборів за цей час проголосувало значно більше людей, ніж сьогодні.

5gbdrDSVE2c

На виборчій дільниці, що в кооперативному коледжі, ситуація не краща. Станом на 10 годину тут проголосувало лише 88 людей з 2073, які зареєстровані на цій дільниці. Секретар комісії зазначила, що молодь з сусіднього гуртожитка зазвичай зазвичай проявляє політичну волю під вечір, а зараз голосують переважно пенсіонери. У комісії сподіваються, що прийде голосувати хоча б 50% громадян.

Wzhj6N_arbA

На виборчій дільниці, що в театрі Старицького, зазначили, що після 10 години виборці активніше йдуть голосувати. Проте о 10 проголосувало лише 50 з 1256. У першому турі ця дільниця побила рекорд по відвідуваності: коли на інших проголосувало лише 49-50 % громадян, тут явка становила 61%. Найбільшу активність виборців очікують у другій половині дня.

34o8Won5cZcНа одній з виборчих дільниць НГП натрапив на кандидата в мери Костянтина Чернилевського.

“Кандидатів було не багато. На мою думку, я проголосував за кращого, більш досвідченого. Напевно, хмельничанам потрібен саме такий. Якщо стану міським головою – перші кроки: сформувати виконком, обрати секретаря міської ради, вибрати голів комісій, склад депутатських комісій для того щоб повноцінно почати працювати. Попереду формування бюджету, підготовка до зими. Є чим займатись”, – прокоментував він.

Всі фото Афіни Черкезової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Чернилевський лише мріє…

  2. А за кого голосувати?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.