“Опора” фіксує незначні порушення на виборах мерах Хмельницького

Як повідомляє сайт ГМ “Опора”, на дільниці № 681450, що на вул. Мирного, 27/1, відбувся конфлікт. Виявилося, що виборець, який прийшов голосувати, включений до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування. Чоловік обурився, переконував, що він не писав ніякої заяви ніякої, і наполягав, що хоче проголосувати на дільниці. Члени комісії після тривалої дискусії вирішили дозволити виборцю проголосувати і кинути бюлетень у переносну скриньку.

Крім цього, спостерігачі “Опори” на багатьох дільницях Хмельницького відзначають присутність журналістів від газети «Подільська хроніка», хоча останнім часом видання фактично було бездіяльним. Деякі із них не могли навіть назвати ЗМІ, яке представляють, просто давали посвідчення, щоб спостерігачі прочитали самі. На посвідченнях журналістів «Подільської хроніки» відсутній номер.

На дільниці № 681429, що на вул. Рибалка, 19, чоловік проголосував біля столу виборчої комісії. Незважаючи на спроби членів ДВК перешкодити йому, він таки кинув бюлетень до скриньки і залишив дільницю.

Як відзначають спостерігачі “Опори”, станом на 10:00 явка хмельничан коливається від 2 до 5 % на різних дільницях міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.