Діти екс-губернатора Хмельниччини розкупили кімнати санаторію у Хмільнику по “демократичних” цінах

Діти голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи (2010-2014 роки) в часи правління Партії регіонів здійснили вигідні придбання у ТОВ “Санаторій Поділля”, який розміщений у Хмільнику Вінницької області.

Фото з сайту "20 хвилин"

Фото з сайту “20 хвилин”

Цю інформацію підтверджують Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та вінницький сайт “20 хвилин”.

Зокрема, доньці колишнього високопосадовця Світлані Реп’ях дісталися три кімнати з балконами і санвузлами у спальному корпусі санаторія. Загалом, за 44,8 кв. м вона заплатила 76,9 тис. грн! Оформила вона нове майно у грудні 2014 року.

Repyakh

Repyakh2

У власність сина екс-губернатора Олександра Ядухи, який встиг попрацювати у хмельницькій прокуратурі, відійшло також три кімнати санаторію загальною площею 44,6 кв. м. За них він заплатив 76,9 тис. грн.

thumb_19894_photogallery_m

Як пише сайт “20 хвилин”, розпрожаж санаторію припав на 2012 рік. Взагалі, санаторій «Поділля» споруджували переважно за кошти колишніх колгоспів. Потім основна частка власності перейшла раді сільськогосподарських виробників Вінницької області. Їй належало 86,7% Статутного фонду, трудовий колектив володів 15,7%.

Місцеве видання не знає, на якій підставі рада сільгоспвиробників передала 70% своєї частки у приватні руки. Тепер основна частка власності санаторію (70%) належить ТОВ «Здравниця Поділля», засновниками якого є батько і син Реп’яхи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.