ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Реанімаційне відділення Хмельницької міської лікарні оновили на сім мільйонів гривень. Відтепер у відділенні реанімації стало на шість ліжок більше, кожне з яких оснащене сучасною апаратурою. Новеньке обладнання для міської лікарні поставляли передові фірми світу. Закуплену апаратуру привезли з США, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Японії, Литви, Польщі, Туреччини й України.

Ліжка забезпечені моніторами інвазивної характеристики, які дають показники в режимі онлайн, шприц-пульсами, відсмоктувачами, апаратами для нагріву, апаратами штучної вентиляції легень, пульсоксіметрами. Крім цього, реанімація поповнилася електрокардіографом та дефібрилятором.

Крім обладнання в реанімаційне відділення, цього року для міської лікарні також закупили УЗД апарат експертного класу вартістю 2,5 мільйона гривень, цифровий рентгенапарат за таку ж суму та відкрили операційний блок для травматології.

На Хмельниччині діятиме 9 базових відділів та 19 відділень поліції. З 7 листопада офіційно припинило існувати Управління МВС України в Хмельницькій області. Як юридичну особу зареєстровано Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Відповідно, змінилася і структура територіальних підрозділів. В області діє 9 базових відділів поліції (Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівський, Славутський, Дунаєвецький, Летичівський, Городоцький, Теофіпольський та Старокостянтинівський) та 19 відділень поліції.

Вже призначені на посади працівники чергових частин поліції і слідчі, які виконують свої обов’язки у повному обсязі. Починаючи з 7 листопада органами поліції області від громадян прийнято 2017 заяв та повідомлень, відкрито 324 кримінальних провадження.

Хмельниччина отримає допомогу від Уряду для населення зони спостереження. Хмельницька область наряду із ще сімома областями отримає від уряду 1,12 млрд грн на допомогу населенню, що проживає в зоні спостереження. У прес-службі Мінрегіонбуду повідомили, що виділені кошти перерозподілять між 39 адміністративно-територіальними одиницями семи областей (Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Херсонської та Хмельницької).

Водночас, коефіцієнт співвідношення розподілу субвенції між місцевими бюджетами визначений частиною першою статті 12-2 Закону України “Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку”.

Вийшов у світ значок “Проскурів – столиця України”. Тричі за 1919-1920 рр. в Проскурові перебував Уряд УНР. Цій пам’ятній події приурочили випуск значка “Проскурів – столиця України”. Саме тут відбулося останнє засідання Директорії в її повному складі (березень 1919 р.) і звідси вирушив за кордон колишній голова Центральної Ради Михайло Грушевський (лютий 1919).

У 1919 році, як вояк армії УНР, в місті деякий час перебував майбутній письменник та поет Володимир Сосюра, про що він згадує в романі “Третя рота”: “Да, коли ми вступили до Проскурова, я в газеті, спеціально присвяченій нам, прочитав: На вас, завзятці юнаки, борці за щастя України, кладу найкращії думки, мої сподіванки єдині. Хай кат жене, а ви любіть свою окрадену країну, за неї тіло до загину і навіть душу положіть…”.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.