Держекоінспекція таки візьметься наприкінці року за перевірку Довжоцького спиртзаводу та “Авісу”

В серпні-вересні цього року на адресу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області почали надходити звернення мешканців Камянець-Подільського району щодо порушення норм екологічного законодавства ДП «Довжоцький спиртовий завод».

За словами заявників, потягом тривалого часу на території містаКам’янець-Подільський та його околиць стоїть їдкий, нестерпний, специфічний запах, який на думку громадськості, спричинений діяльністю Довжоцького МПД ДП «Укрспирт». Окрім специвічного запаху, місцеву громадськість турбує й питання забруднення річки Дібруха, вода в якій останнім часом почала набувати мутного кольору. Особливо загострилась ситуація в серпні поточного року.

Шукати шляхи вирішенння цієї проблеми доручено робочий групі, до якої увійшли керівники обласних структур, представники міської та районної влади.

Як повідомляє прес-служба обласної Державно їекологічної інспекції, на виконання рішення робочої групи та, враховуючи численні звернення мешканців Камянець-Подільського району, Держекоінспекція включила до Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на 4-й квартал 2015 року філію “Птахофабрика “Авіс» ПАТ “Птахогосподарство “Червоний прапор” та Державнепідприємство “Укрспирт” Довжоцьке МПД.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Після перевірки проінформуйте громадськість про її результати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.