Хмельницький напередодні виборів: виборчі дільниці утворено, бюлетені надруковано

У Хмельницькому надрукували 207893 бюлетені з виборів міського голови. Свої голоси містяни віддаватимуть на 115 виборчих дільницях.

Як повідомляє сайт ГМ “Опора”, за нового міського голову хмельничани голосуватимуть на 115 виборчих дільницях, які утворила міська ТВК. Відповідно до Постанови МВК № 80 від 09.11.2015 р. у місті діятимуть 91  велика, 13 середніх і 11 малих дільниць.

Бюлетені для голосування поліграфічне підприємство виготовило 11 листопада. До речі, текст макету виборчого бюлетеня для голосування по єдиному одномандатному виборчому окрузі  з виборів Хмельницького міського голови міська виборча комісія затвердила відповідною постановою 7 листопада.

За словами керівника друкарні Сергія Федоченка, щоб уникнути фальшування, на підприємстві розробили 4 ступені захисту бюлетеня. Це, зокрема, особливий папір,  спеціальна сіточка, герб Хмельницького, розгледіти який можна за допомогою ультрафіолетової лампи. Останній ступінь захисту не розголошують.

Як повідомив “Опорі” голова Хмельницької міської виборчої комісії Віктор Квасницький, 12 листопада від друкарні вони одержали 207893 бюлетені.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.