У Хмельницькому виконком скасував містобудівні умови на будівництво десятиповерхівки

Виконком Хмельницької міськради сьогодні скасував містобудівні умови та обмеження по забудові земельної ділянки на вул. Тернопільська 34А. Зараз на цьому місці знаходиться парковка для автомобілів, замість якої мав з’явитись 10-поверховий житловий будинок із автостоянкою для легкових автомобілів в двох рівнях.

Як пояснив на засіданні виконкому директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олексій Дьома, громада виступила проти і зібрала відповідні підписи.

Заступник міського голови Григорій Давиденко зазначив, що є всі необхідні підписи, в тому числі профільного заступника міського голови Андрія Капури.

Також виконком розглянув звернення мешканців прилеглих житлових будинків щодо заборони будівництва на вул.Тернопільській, 34А.

За це рішення члени виконкому проголосували одностайно.

Нагадаємо, що, відповідно до укладеного договору оренди земельної ділянки на вул. Тернопільська 34А, її цільове призначення – «для обслуговування приміщення прохідної». Відповідно до ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», забудова земельної ділянки здійснюється в межах її цільового призначення, встановленого законодавством.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.