На Хмельниччині з незаконного користування вилучено землі вартістю понад 10 млн. грн

За позовом прокуратури Городоцького району господарським судом Хмельницької області визнано недійсним договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 300 гектарів, розташованої на території однієї із сільських рад.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, договір оренди був укладений між районною державною адміністрацією та одним із товариств без проведення нормативно-грошової оцінки землі, як того вимагає Закон України “Про оренду землі”.

Через це земельна ділянка, вартість якої становить понад 10 млн.грн., перебувала у користуванні товариства незаконно. Тому прокуратура звернулась до суду з вимогою визнати таку угоду недійсною.

Як зазначив прокурор району Сергій Стецюк, завдяки представницькому втручанню не лише вилучено землі із неправомірного користування, а й створено передумови для реального задоволення потреб жителів Городоччини в отриманні земельних ділянок.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.