Хмельницьке КП БРЕД за 1,2 млн. грн купило підмітально-прибиральне обладнання “Брод-Вей”

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому за результатами тендера 9 листопада уклало угоду з ТОВ “Сучасні вантажівки” (Київ) на придбання причіпного підмітально-прибирального обладнання «Брод-Вей» або еквіваленту.

Загальна вартість устаткування становить 1 млн. 200 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Відповідно до технічних завдань, обладнання «Брод-Вей» має мати помаранчевий колiр кузова пофарбований за технологією, що забезпечує максимальний захист вiд корозiї. Вимоги до швидкості прибирання – 5-25 км/ч, продуктивності підмітання – до 2 т/мин.

Фірма-постачальник обов’язково повинна навчити трьох операторів працювати з цим обладнанням, а також надавати гарантійне і сервісне обслуговування консультацію протягом всієї експлуатації, швидка технічна допомога з виїздом за місцем вимоги, наявність великого асортименту запчастин та комплектуючих для безперебійної роботи машини.

Конкурентом на торгах виступило ПАТ “Зовнішньоторговельна фірма “КРАЗ” (Кременчук), ціна обладнання якого була вищою на 100 тисяч гривень.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Брод-Вей
    «Брод-Вей» торгова марка прічiпного пiдметально-прібірального обладнання. Для транспортування даного прічiпного обладнання Використовують маючих в наявностi на пiдпріємствi технiки (самоскид), котрi службовців для завантаження збіраючого матеріалу. Один «Брод-Вей» замiнює 5-6 звічайній пiдметально-прібіральніх машин. За один прохiд збірає 5-10 куб.м смiття. Оснащений системою орошенiя, что дозволяє прибирати дороги без пiдняття пилку.
    http://tehhimuniversal.net/brodwey.php

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.