ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині для учасників АТО зарезервовано понад 4 тисячі гектарів землі. Зокрема, для будівництва жилого будинку – понад 180 гектарів,для ведення садівництва – більше 170 гектарів та для ведення особистого селянського господарства – 3,9 тисяч гектарів землі.

У Головному управлінні Держгеокадастру в Хмельницькій області повідомляють, що військовослужбовці, які вирішили отримати земельні ділянки на території будь-якого району, можуть ознайомитися із матеріалами про вільні ділянки на сайті відомства.

Загалом, із заявами про отримання землі до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Хмельниччини звернулись 2490 учасників АТО.

На Хмельниччині до кінця року не реєструватимуть авто і не видаватимуть права. Оскільки міліції вже нема, а поліції ще нема – нема й кому займатися проблемами автовласників. Відтак, усім хто мав намір зареєструвати чи переоформити машину, доведеться чекати завершення реорганізації правоохоронних органів. Те ж саме стосується і тих, кому треба було отримати водійські права чи переоформити їх.

Працівники МРЕВ не надають послуги громадянам, але на роботу ходять. Вони переживають стадію реформи і будуть такими собі центрами обслуговування населення.

У Славуті на одного депутата менше, ніж встановлено законом. Після змін до законодавства у новій Славутській міській раді повинно бути 34 депутати, замість 46-и. Та, виявляється, рада, після оголошення офіційних результатів виборів, налічує лише 33 депутати.

Справа в тому, що за підсумками голосування політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», здобуло два мандати, а виборчому списку цієї політсили був лише один кандидат – перший в списку Любов Остапчук. Тому й виходить, що в раді не 34 депутати, а на одного менше. Довиборів ніхто не проводитиме, бо таке не передбачено законом. Та й неможливо це зробити.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.