Депутат Хмельницької облради оформив у власність елітний будинок під Києвом, який зводився з порушеннями

Колишній голова облради і депутат Хмельницької обласної ради Іван Гладуняк (переобрався від фракції БПП “Солідарність”) оформив у власність елітний будинок у Бучі Київської області.

Будинок депутата облради Гладуняка. Фото УНІАН

Будинок депутата облради Гладуняка. Фото УНІАН

Така інформація розміщена у реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Згідно з ним, 23 березня цього року на Гладуняка записали житловий будинок загальною площею 1209,3 кв. м на вулиці Малиновського, 10-а. До його  складу входять будинок охорони, будинок відпочинку, навіс, інші споруди.

GL

GL2Відповідно до рішення сесії Бучанської міської ради № 130-6-У від 29 березня 2007 року, Івану Гладуняку надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 4000 кв. м, з яких 1000 кв. м – у приватну власність та 3000 кв. м – на умовах оренди терміном на 45 років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у Бучі на вулиці Малиновського, 10-а.

Разом з тим, як пише УНІАН, прокурор П.Оніщенко виніс протест від 19 травня 2009 року на рішення Бучанської міської ради від 29 березня 2007 року № 130-6-У. Він вимагав від депутатів міської ради скасувати своє рішення, бо воно прийнято з суттєвим порушенням вимог чинного законодавства. На території Гладуняка росте 119 дерев, які підлягають вирубці й загальна сума їхньої відновної вартості становить 336,1 тисячі гривень.

З подібними приписами зверталися Міністерство охорони навколишнього природного середовища та Державна інспекція з контролю за використанням і охороною земель.

За допомогою кадастрової карти, НГП вдалося віднайти земельні наділи, які відійшли депутату з Хмельниччини. Однак ми приємно були вражені новоми фактами. Сусідами Гладуняка є його родич Роман Гладуняк (приватизував 0,59 га і ще користується 0,20 га комунальними землями) та екс-помічник Гладуняка по роботі у Хмельницькій обласній раді, а нині помічник-консультант нардепа Сергія Мельника Олег Магдін. У його власності присадибна ділянка площею 10 соток.

dil3

Таким чином, разом з сусідськими ділянками, які належать близьким людям, у Гладуняка вимальовується цілісна картина коштовних земель. Адже, як повідомляє сайт “OLX”, будинок на вулиці Малиновській площею 110 кв. м вартує 72 тис. дол.

Власниками земель лісового фонду Бучі за останні роки стали: екс-нардеп від Компартії Руслан Скарбовійчук, «регіоналка» Раїса Богатирьова, нардеп Олег Ляшко, «регіонал» Віктор Бондік, екс-нардеп Олександр Ржавський, екс-голова Київської ОДА Євген Жовтяк, керівник Апарату Верховної Ради Володимир Зайчук та його заступник Володимир Яловий, екс-регіонал депутат КОДА Сергій Арєф’єв, співаки Святослав Вакарчук і Наталія Могилевська, депутати Бучанської міськради, прокурори різних рангів, судді як місцевих так і вищих інстанцій.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. не слабо чоловік поцарював 3 роки в області.

  2. він не слабо працював й працює вже давно)))))ще з тих часів як перебрався з Нетішина до Хмельницького…
    всім відомий “шахматіст” в котрий раз щось собі та награв….

  3. Дядя Ваня К-Р-У-Т-Е-Л-И-К-, а зараз він знову на голову облради око положив !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.