У Меджибожі відкрили недільну школу з етнографічним ухилом

Про взаємодію релігії та науки дітям у с. Меджибіж розповідатимуть у незвичайній недільній школі. Тут при церкві святого Миколая УПЦ Київського патріархату, яка знаходиться на території Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”, відкрили недільну школу “Зерна добра”. У церкві – історичній архітектурній  пам’ятці (1546 р.),  діти навчатимуться основам християнського віровчення, які викладатиме священик Петро Леськів. Також  під час недільних уроків вони будуть знайомитись з початками історії та етнографії рідного краю, дізнаватись про секрети місцевого тваринного і рослинного світу, ходитимуть на екскурсії та у походи.

Основи наукових знань учням недільної школи на громадських засадах викладатимуть наукові працівники ДІКЗ “Межибіж” та вчителі навколишніх шкіл. Чимало батьків із сіл Требухівців, Ставниці та Меджибожа виявили бажання, щоб їхні діти відвідували недільну школу. На перше заняття у неділю школу прийшли 30 учнів.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.