Банк нерухомості і землі сім’ї нардепа Лабазюка поповнився новим будинком і трьома ділянками

Дружина народного депутата і керівник Хмельницької обласної парторганізації “Поруч” Віолета Лабазюк у виборчий період придбала нерухомість і три земельні ділянки.

LB5

Згідно з інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, 2 жовтня 2015 року вона купила житловий будинок загальною площею 660,1 кв. м, який розміщений на території обслуговуючого кооператива “Розсошанський” (вулиця Квітнева, 21).

Крім цього, у власності дружини нардепа з’явилося три суміжних ділянки: 0,15 га (на ній стоїть будинок), 0,1553 га, 0,1376 га. Всі ділянки мають цільове призначення під особисте селянське господарство.

LB

LB2

LB3

LB4

На сайті обслуговуючого кооператива “Розсошанський” є світлини, які вказують, що тут здійснюється котеджна забудова. На 1 січня 2015 року членами ОК “Розсошанський” було 69 осіб.

Як відомо, останні роки Віолета Лабазюк веде активну громадську діяльність у ГО “Завжди поруч! За Хмельниччину!”, брендом якої користується її чоловік, нардеп з групи “Воля народу” Сергій Лабазюк.

У декларації за 2014 рік Сергій Лабазюк виклав купівлю житлового будинку площею 658,1 кв. м за 2,3 млн. грн. За даними майнових реєстрів, помешкання розташоване у Києві на вулиці Столичне шосе, 149.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.