Юні читачі Хмельниччини стали переможцями Всеукраїнського сімейного конкурсу “Книга пам’яті мого роду”

Стали відомі переможці Всеукраїнського сімейного конкурсу  “Книга пам’яті мого роду”. Його організували Національна бібліотека України для дітей, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей під патронатом Міністерства культури України за підтримки Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, Національного видавництва дитячої літератури “Веселка”.

У першому турі конкурсу на Хмельниччині взяли участь читачі від 6 до 16 років 40 спеціалізованих бібліотек для дітей нашого краю. Діти підготували книги пам’яті свого роду, в яких представили історії членів родин, які брали участь у Другій світовій війні – на фронті, в тилу, у партизанських загонах, у підпіллі. Матеріали книг вони доповнили копіями листів з фронту, статей з газет, посвідчень до нагород, військових квитків, фотографіями та малюнками.

Усього у Всеукраїнському конкурсі взяло участь 1077 дітей із 19 областей України. На розгляд Головного журі до Національної бібліотеки України для дітей було надіслано 185 робіт, з них 10 робіт переможців обласного туру: 6 – у номінації “Сімейна книга пам’яті”, 4 – у номінації “Відео-книга”.

За підсумками журі Всеукраїнського сімейного конкурсу “Книга пам’яті мого роду” визначені 24 переможці, серед яких подолянин Олег Богач, читач Кам’янець-Подільської міської бібліотеки-філії для дітей №6 у номінації “Відео-книга” (вікова категорія 6-11 років).

Пуча Максим і Даніїл, читачі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка перемогли в окремій номінації “За збереження і впорядкування родинного архіву”.

Урочисте нагородження переможців відбулось у Національній бібліотеці України для дітей.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.