ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Майже дві сотні колишніх міліціонерів Хмельниччини залишилися без роботи. Кількість працівників, звільнених з органів внутрішніх справ в Хмельницькій області, становить 182 особи. З них через скорочення штату звільнено 133 міліціонери, через інші причини — 49 осіб.

Тим особам, які виявили бажання служити в поліції, запропоновано альтернативні посади. Вони готуються до проведення переатестації. Працівники патрульно-постової служби зможуть працювати у поліції охорони, інших структурних підрозділах. У зв’язку з тим, що нова патрульна поліція відбуває стадію навчання і приступить до виконання обов’язків з 26 грудня цього року, в обласній поліції прогнозують скорочення відповідних місць в патрульній службі Хмельницького.

Поляки збудують в Нетішині заводи з виробництва енергозберігаючого обладнання та виробництва дидактичних матеріалів. В ході зустрічі представник польських бізнесменів озвучив робочу версію, яка наразі відпрацьовується, з будівництва на теренах міста іще одного заводу – з виробництва сонячних батарей.

Керівник польської делегації Томаш Венгроновський додав, що Польща перебуває в Євросоюзі і знає, які випробування можуть очікувати на Україну в подальшому, особливо наголосивши на підходах до охорони навколишнього середовища.

Хмельничани можуть перевірити готовність закордонного паспорта через Інтернет. Міграційна служба запустила онлайновий сервіс перевірки процесу виготовлення цього документа. Про те, у якому стані перебуває оформлення або виготовлення закордонного паспорта, тепер можна дізнатися через Інтернет. Така послуга днями з’явилась на сайті міграційної служби. Сервіс видає один із чотирьох статусів документа відповідно до етапів його оформлення.

Як зазначають в Управлінні Державної міграційної служби у Хмельницькій області, кожна людина у режимі онлайн може дізнатися, на якій стадії виготовлення документа. Це може бути етап перевірки даних, надання дозволу на виготовлення паспорта, стан завантаження і доставка до місця видачі.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.