Хмельницький виконком готується скасувати містобудівні умови фірмі, яка хоче зводити 10-поверховий будинок

Хмельницький виконком на черговому засіданні 12 листопада розгляне питання про скасування містобудівних умов обмежень забудови земельної ділянки на вул.Тернопільській, 34А.

У проекті рішення зазначається, що управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів видало ПМП «Лідер» містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки №186/ГП-25.1-04 від 15.06.2015 року на будівництво багатоквартирного 10-ти поверхового житлового будинку з автостоянкою для легкових автомобілів в двох рівнях на вул.Тернопільській, 34А.

Разом з тим, відповідно до укладеного договору оренди земельної ділянки №527-02-2014/5954995 від 10.06.2014 року, цільове призначення земельної ділянки, де буде зводитися багатоповерхівка, призначене «для обслуговування приміщення прохідної».

Крім цього, виконком планує доручити управлінню архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів (В. Дунаєвський) підготувати звернення до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області щодо скасування реєстрації декларацій ПМП «Лідер» про початок виконання будівельних робіт на земельній ділянці на вул.Тернопільській, 34А.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником і власником ПМП «Лідер» є Богдан Сенчук. Також пан Сенчук рахується членом Єдиного центру. З 1995 до 2000 років працював тренером боксу добровільного спортивного товариства «Трудові резерви».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.