ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині визначили місця, де заборонили зимову риболовлю. На зимувальних ямах заборонено ловити рибу з листопада до початку весняного нерестового періоду. Згідно з наказом Хмельницькрибоохорони № 56 від 23.10.2015 р., забороняється ловити на: Мартинківському водосховищі – акваторія в районі річки Ушука в селі Курівка, площа 3 га; Дністровському водосховищі – від місця впадання річки Жванчик в Дністровське водосховище 150 м вниз і вверх, площа 112 га, акваторія від впадання річки Боговичка 1 км вниз по течії, акваторія від впадіння річки Студениця в Дністровське водосховище до водозабору Гораївка, акваторія від Старої Ушиці 3 км вгору до впадіння річки Ушиця, площа 120 га, акваторія від впадіння річки Калюс в водосховище 2 км вгору, площа 122 га, від села Березівка 500 м вниз до гирла річки Данилівка, від села Рудківці 1 км вниз; річці Горинь – Полянський піщаний кар’єр від залізничного мосту по витоку річки Горинь 50 м  Славутського району; річці Збруч – від села П’ятничани вниз по течії до села Мала Бережанка Чемеровецького району.

А також “Збручанська водойма”- вверх по течії від дамби біля Вочковець Волочиського району 250 м по ширині дамби відповідно до розмітки.

У Хмельницькому зафіксували сказ. Тіло лисиці знайшли на вулиці Тернопільській. Як показали лабораторні дослідження, тварина була вражена збудником сказу. Хмельничан просять бути обережними. Наразі ветеринари проводять всі необхідні заходи, аби не допустити розповсюдження захворювання на території міста.

Сказ – небезпечна хвороба усіх теплокровних тварин. Її збудником є хворі тварини, які виділяють вірус зі слиною. Збудник можуть переносити собаки, лисиці, вовки, пацюки та інші.

Дві квартири бійцям АТО виділіли державним коштом у Хмельницькому районі. Квартири уже придбали квартири за рахунок субвенції з державного бюджету.  Їх передадуть родинам в порядку, передбаченому законом. Квартиру отримає учасник АТО, інвалід ІІ групи Сергій Хрущ та вдова загиблого військовослужбовця, який брав участь в антитерористичній операції Валентина Пасічник.

До цього часу із 13 квартир, які мали бути придбані, є лише одна у Кам’янці-Подільському для сім’ї кіборга Руслана Коношенка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.