На Хмельниччині податківці викрили алкогольних фальсифікатів на майже 1 млн. грн

На Хмельниччині в ході операції «Акциз-2015» оперативним та слідчим  підрозділами Державної фіскальної служби області викрили тіньову схему з виробництва та продажу фальсифікованих алкогольних напоїв.

Відповідно до матеріалів кримінального провадження, реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв, які становлять загрозу життю та здоров’ю людей, здійснювали у торгових приміщеннях – магазинах та в торгових кіосках, розташованих на ринках Хмельницького.

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів, за процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області, проведено ряд обшуків у декількох містах області.

Як результат, виявлено незаконне виробництво з розливу алкогольних напоїв, де з протиправного обігу вилучено понад півтори тисячі пляшок горілки, 1220 літрів спирту, 2,4 тисячі літрів фальсифікату, в тому числі під виглядом горілки „Finlandia” та „Jelzin” розлитих в «beg-in-box», 600 пустих пляшок, обладнання для виготовлення сурогату, а також два вантажних автомобілі.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей оцінюється на суму понад 800 тисяч гривень. Процесуальні дії тривають.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.