У Славуті депутати нової міськради обрали секретаря та підтримали заступників мера

На першому засіданні Славутської міської ради депутати обрали секретаря міської ради. Відповідно до законодавства, міський голова запропонував кандидатуру на цю посаду, а депутати, шляхом таємного голосування, обрали кандидата.

Як повідомляє сайт “Першої міської газети”, за підсумками таємного голосування депутатського корпусу секретарем Славутської міської ради було обрано Світлану Медведєву. Нагадаємо, що Світлана Медведєва вже вдруге стала депутатом Славутської міської ради, а з 8 травня 2015 року обіймала посаду секретаря Славутської міськради.

Депутати також підтримали запропоновані міським головою кандидатури та затвердили на посадах: першого заступника міського голови – Сергія Микульського, заступників міського голови – Ігоря Піголя, Людмилу Калюжнюк, Тетяну Солоху та керуючого справами виконавчого комітету Славутської міської ради – Вікторію Круту.

Як відомо,  головою Славутської міської ради втретє поспіль став Василь Сидор, набравши 6935 голосів виборців із 10649 тих, хто взяв участь у голосуванні.

Депутатами Славутської міської ради було обрано 33 депутати.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.