ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Від сьогодні зникає міліція на Хмельниччині. 7 листопада набуває чинності закон “Про Національну поліцію”, тож міліція — ліквідовується. Керівникам обласних підрозділів, а в подальшому – всім працівникам міліції, які мають бажання служити в лавах Нацполіції, доведеться пройти переатестацію.

Переатестація передбачає декілька етапів, один з яких уже пройшов начальник обласного управління міліції Хмельниччини Микола Семенишин. Від 7 листопада його тимчасова посада – радник голови Національної поліції – начальник управління Національної поліції області.

До 31 грудня 2016 року поліцейські можуть використовувати атрибути міліції, зокрема посвідчення, печатки, логотипи та емблеми. Також їм дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції.

Два тижні Хмельницьку АЕС інспектуватиме Всесвітня асоціація операторів АЕС. Перевірка повинна тривати до 21 листопада цього року. Діяльність підприємства буде вивчатися по одинадцяти напрямках: організаційна структура, експлуатація, ремонт, інженерна підтримка, врахування досвіду експлуатації, радіаційний захист, аварійна готовність, пожежна безпека, хімія і підготовка персоналу.

До партнерської перевірки залучені фахівці ядерної галузі Московського і Атлантського регіональних центрів ВАО АЕС. До складу команди партнерської перевірки увійшли експерти з Угорщини, Чехії, Росії, Болгарії, Вірменії, ПАР, Індії, Китаю, Англії та України за відповідними напрямами роботи. Це дозволить зробити черговий крок вперед для впровадження на Хмельницькій АЕС кращого світового досвіду.

Воду в Південному Бузі піднімуть, коли зроблять підпірну стіну: кінцевий строк — 15 грудня. Реконструкція набережної Південного Бугу у Хмельницькому продовжується. Робітники приступили до укріплення берега річки зі сторони парку Чекмана залізобетонною підпірною стінкою. Проте городяни хвилюються: поки ремонтуватимуть набережну, чи не загине риба через маловодність річки. Рівень води у Південному Бузі піднімуть тоді, коли спорудять підпірну стіну набережної. Підготовчі роботи вже розпочали, але виникають різні затримки. Зараз важливо, щоб була сприятлива погода. Тоді ми якнайшвидше заллємо бетонні конструкції

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.