На Хмельниччині за місяць борги за комуналку зросли на 8% – до 139 млн. грн

На кінець вересня заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила 138,9 млн.грн., що на 7,9% більше, ніж на початок місяця.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 1,4 місяця, в той же час у вересні мали борг за 3 місяці та більше: за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 15,7% власників особових рахунків, централізоване опалення та гаряче водопостачання – 13,5%, вивезення побутових відходів – 13%, централізоване водопостачання та водовідведення – 10%, газопостачання – 0,2%.

Разом з тим, упродовж січня–вересня 2015р. населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 858,7 млн.грн. (96,7% нарахованих за цей період сум). Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Красилівському, Старосинявському, Летичівському та Новоушицькому районах (124,1–112,6%), найнижчий – у Хмельницькому, Кам’янець-Подільському та Чемеровецькому районах (86,7–88,4%).

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у вересні 2015р. порівняно з вереснем 2014р. збільшились на 43% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год) становили 356,6 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.