“Порошенківець” за 32 мільйони будуватиме три кілометри Чернелівського водогону

Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” за результатами тендера 2 листопада уклало угоду з ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) на будівництво другої черги водогону від с.Чернелівка Красилівського району до Хмельницького загально вартістю 32 млн. 312 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Фірма-переможець до 25 грудня цього року повинна прокласти 3188 м склопластикових труб GRP, механічні властивості яких мають підтверджуватися протоколами випробувань, що виконані акредитованою лабораторією.

Гарантійний термін експлуатації прийнятої запірно-регулюючої арматури повинен бути не менше 10 років.

Крім цього, “Будівельний Альянс Груп” пробурить одну артезіанську свердловину глибиною до 45 м для господарсько-питного водопостачання на Чернелівському родовищі підземних вод.

Конкурентами виступили дві фірми: ПП “Стандарт-Інвест” (Хмельницький) з пропозицією 40,1 млн. грн і Виробничо-комерційне підприємство «Явір-Інвест» (Хмельницький район) – 40,6 млн. грн. Останнє підприємство належить Наталії Лукашук, дружині колишнього народного депутата від «Батьківщини» Олега Лукашука.

Пан Лукашук балотувався на мерські вибори Хмельницького і з білбордів обіцяв добудувати Чернелівський водогін, на якому «Явір-Інвест» вже освоїв кілька десятків мільйонів гривень.

Загалом, МКП “Хмельницькводоканал” розігрувало 42 млн. 607 тис. грн на будівництво другої черги Чернелівського водогону. Це кошти державного і міського бюджетів, які мають бути використані до кінця поточного року.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” заступник міського голови Анатолій Нестерук, із ТОВ “Будівельний Альянс Груп” буде укладено додаткову угоду на використання усієї передбаченої суми. Таким чином, за залишкові 10 млн. грн планується протягнути ще близько кілометра труб водогону.

За даними ЄДР, засновником і власником ТОВ “Будівельний Альянс Груп” є Іван Крутилко. На місцевих виборах-2015 він балотувався до Хмельницької обласної ради від БПП “Солідарність”, але не пройшов.

Довідка НГП. Будівництво другої черги Чернелівського водопроводу розпочалося в 2011 році. Із загальної протяжності 34 км зведено нових 12,9 км водогону.

Чернелівський водопровід на 80% забезпечує водою місто Хмельницький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.