У Теофіполі та Ярмолинцях створять громадські організації учасників АТО

Днями заступник голови Теофіпольської РДА Тетяна Фільчук та керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун провели робочу зустріч з ініціативною групою щодо створення в районі громадської організації учасників антитерористичної операції.

У зустрічі взяли участь начальники відділів та керівники відповідних служб райдержадміністрації, представники громадських організацій, Теофіпольського районного військового комісаріату, учасники АТО. На порядок денний виносилися питання: роз’яснення щодо забезпечення учасників АТО видами соціальних допомог; про створення громадської організації учасників АТО; про створення клубу учасників АТО. Досвідом створення громадської організації ділився голова ветеранської організації працівників внутрішніх справ Анатолій Стучинський.

У ході зустрічі обговорювались організаційні питання щодо назви, реєстрації та подальшого функціонування даного громадського об’єднання. Усім присутнім роздано інформаційні буклети щодо пільг учасникам бойових дій, санаторно-курортного лікуванняч, житлово-комунальних послуг.

Наразі в районі проживає 44 учасники війни на сході України, які бажають об’єднатись в єдину спілку. Обравши голову організації та затвердивши статут організації вони зможуть самостійно вирішувати свої нагальні проблеми.

Аналогічне зібрання відбулося і в смт. Ярмолинцях – у районі планується створення громадської організації учасників АТО

Створення районної громадської організації учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції обговорено на зустрічі начальника Управління соціального захисту населення Ярмолинецької РДА з учасниками бойових дій в зоні проведення АТО та членами сімей загиблих в зоні проведення АТО.

Учасники зустрічі розглянули питання створення громадської організації, яка б мала на меті захист прав та інтересів учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих воїнів, сприяла розв’язанню їх соціально-економічних проблем, а також здійснювала контроль за дотриманням норм чинного законодавства на місцях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.