У Кам’янці-Подільському введуть мораторій на встановлення МАФів

З цього року у Кам’янці-Подільському буде введено мораторій на розміщення МАФів.

Про це в інтерв’ю «Незалежному громадському порталу», яке незабаром буде опубліковано, повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

Мер Кам’янця-Подільського заявив, що наразі вже вичерпано всі доступні місця для встановлення малих архітектурних форм і надалі це лише б псувало загальний вигляд міста.

Виключення – суспільна значимість можливого об’єкту для кам’янчан.

«За нашим законодавством, людина написала звернення, де просить в певному місці надати дозвіл на розміщення малої архітектурної форми, якщо це не заборонено Законом або генпланом міста, нам потрібно надати офіційну відповідь, чому його там не може бути. Також я розумію, що кожен МАФ – це 1-2 робочих місця. Проте за цих 5 років ми використали всю можливість, де можна встановлювати МАФи, особливо в центрі міста. Тому з цього року ми накладаємо повний мораторій на встановлення будь-яких МАФів. Хіба буде велика необхідність: якщо люди звертатимуться через електронну петицію з проханням всадовити тимчасову споруду в центрі міста, скажімо для продажу ліків. Якщо аптека готова продавати ліки дешевше і це підтримуватимуть люди, тоді це питання буде розглядатись. А так вже все, де можливо було їх розставити, ми вже це дозволили, інакше буде просто загромадженість території міста», – заявив Михайло Сімашкевич.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.