ОВК розпочала розгляд 80 скарг на дії Городоцької районної виборчої комісії

Хмельницька ОВК розпочала розгляд 80 скарг на дії Городоцької районної виборчої комісії.

Голова обласної комісії Костянтин Раац зазначив, що ініціатором левової частки скарг є уповноважена особа Аграрної партії України Василь Пустольга. Загалом скарги, що стосуються роботи Городоцької ТВК, почали надходити до ОВК з 29 жовтня цього року.

Голова районної комісії Аліса Кикилик відреагувала на закиди дещо розгублено. Щоправда, наголосила, що пан Пустольга 14 годин поспіль заважав ТВК приймати виборчу документацію з дільничних виборчих комісій. Як виявилося, його навіть видалили із залу на підставі поставнови Городоцької комісії.

Реакція Василя Пустольги на звинувачення полягала в озвучення помилок та порушень у протоколах, які оформляла ТВК після того, як опрацювала матеріали ДВК. Зокрема, одна з претензій представника аграріїв зводилася до оформлення протоколу дільниці №680193 в окрузі №61, де була відсутня назва виборчої дільниці, а також результати голосування на цій дільниці відображені по-різному у трьох протоколах з мокрими печатками.

“Члени районної комісії у складі 18 осіб – це неюридично освічені люди. Це прості люди, і проти Вашої юридичної освіти і досвіду, ми ніхто”, – відреагувала пані Кикилик.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Спочатку Аграрна партія відрядила 30 авто аграрного контролю в Городоцький район, які вишуковували всі можливі й неможливі дрібні порушення, а подекуди й самі їх створювали. Потім засланий козачок майже добу зривав прийом протоколів з дільниць. Зараз вони роблять все можливе, щоб зірвати вибори в цьому районі, бо там за них ніхто не проголосував. Краще б вони якимсь ділом зайнялися, замість того, щоб остаточно псувати репутацію партії.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.