Протоколи Городоцької ТВК завернули на доопрацювання. Активіст подав скаргу до суду на дії комісії

Обласна виборча комісія відмовилася приймати виборчу документацію у Городоцької районної виборчої комісії через порушення статті 83 закону про місцеві вибори.

Сьогодні за це проголосувала більшість членів комісії.

Як пояснив голова ОВК Костянтин Раац, районна комісія не надала окремо запакованих скарг та рішень щодо підрахунків результату голосування.

Як стало відомо НГП, член ГО “Всеукраїнський департамент виявлення та протидії корупції в органах влади та місцевого самоврядування” Чорний звернувся зі скаргою до Хмельницького окружного адміністративного суду стосовно визнання бездільності Городоцької ТВК. На думку позивача, комісія перешкоджала спостерігачам здійснювати моніторинг підрахунку голосів виборців і встановлення результатів голосування.

Розгляд справи запланований на 12 годину дня.

Фото НГП

Фото НГП

За словами голови Городоцької районної виборчої комісії Аліси Кикилик, суть судового позову немає під собою підгрунття, оскільки на той момент була технічна перерва.

Водночас у розпорядження НГП потрапила інформація щодо результатів голосування в трьох округах (№60, №61, №62) Городоцького району до обласної ради. Згідно з нею, лідирує партія “За конкретні справи” (відповідно, 2533, 2160, 4111 голосів). Друге позиція за ВО “Батьківщина” – 819, 1472, 608 голосів. Третє місце у БПП “Солідарність” – 787, 282, 617 голосів.

Нагадаємо, що на 10 ранку 2 листопада прийнято протоколів із 67 округів при загальній кількості 84 до Хмельницької обласної ради.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Багато людей зацікавлені в тому, щоб Солідарність і далі залишалася на першому місці. Тому вони роблять усе, щоб не приймали протоколів від районів, де впевнено лідирують Конкретні справи. Ідеально для них було б взагалі запороти вибори в цих районах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.