Новоушицьких дітей воїнів АТО безкоштовно підвозитимуть до таборів та санаторіїв

Про це на колегії РДА, яка відбулась 29 жовтня розповіла начальник районного відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.Власова.

За підсумками оздоровчої кампанії  2015 р. із планового охоплення 860 дітей району відпочинком та оздоровленням фактично охоплено 1211 дітей (44,4 %) від загальної кількості.

Оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено дітей шкільного віку, що належать до пільгових категорій. Зокрема, оздоровлено 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (50%), 48 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей (20%), 60 обдарованих дітей (88%), 7 дітей внутрішньо переміщених осіб (100%). Із 24 дітей, батьки яких постраждали або беруть участь у проведенні АТО охоплено оздоровленням 3 учнів, відпочинком – 21 учень (100%).

З приводу останніх цифр, члени колегії висловили пропозицію передбачити у наступному році кошти з районного бюджету на підвіз дітей до місць відпочинку та оздоровлення. Адже у більшості випадків батьки, чиї діти мають право на безкоштовну путівку, не мають змоги їх доставити до таборів та санаторіїв.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.