Хмельницька ОВК дозволила правоохоронним органам провести виїмку документації, привезеної Ярмолинецькою комісією

Хмельницька обласна виборча комісія дозволила правоохоронним органам провести виїмку документації, привезеної 31 жовтня Ярмолинецькою районною виборчою комісією.

Сьогодні за це рішення проголосувала більшість членів комісії.

“Працівники міліції мають вилучити сейф-пакет з документом на п’яти аркушах з назвою “Протокол про підсумки голосування”, наданий Ярмолинецькою районною виборчою комісією”, – сказав голова ОВК Костянтин Раац.

Він зауважив, що основні питання комісії виникли до транспортування цього сейф-пакет. Як з’ясувалося, він був розпакований і мав не достатню кількістю підписів членів комісії.

За словами голови ОВК, на 10 ранку 2 листопада прийнято протоколів із 67 округів при загальній кількості 84 до Хмельницької обласної ради. Жодного разу не приїжджали з докумпентацією Славутська ТВК, Кам’янець-Подільська міська комісія і Городоцька ТВК.

Нагадаємо, що 4 листопада Хмельницька обласна виборча комісія повинна оголосити результати виборів депутатів до обласної ради.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.