По всьому Хмельницькому встановлюють камери відеоспостереження. Веб-камери встановлюють по всім мікрорайонам Хмельницького для підвищення безпеки міста у наш неспокійний час. Зараз уже уже встановлено камери: набережної Пд.Бугу, Ощадбанку, кінотеатру Т.Г.Шевченка, залізничного вокзалу, кругу на “Темпі”, “Дитячого світу”, Озерній та декілька камер у Хмельницькому районі.
На Хмельниччині є потеційно небезпечні об’кти з боєприпасами. У Хмельницькій області розташовані три потенційно небезпечні об’єкти, де зберігається зброя. Два з них – поблизу села Грузевиця, а ще один біля села Цвітоха. За словами начальника управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА Євгена Данилюка за межами Хмельницького розташована в/ч ВЧ 3013, де зберігають боєприпаси.
Крім того, на території в/ч діє підприємство “Укроборонсервіс”, що багато років займається утилізацією боєприпасів. Ця в/ч розташована поблизу села Грузевиця. Відстань до найближчих житлових будинків становить менше кілометра. Крім того, на території самої в/ч живуть родини військових, а поруч пролягає залізнична колія та розміщені склади нафтобази.
Ще одним потенційно небезпечним об’єктом, де зберігається зброя, є військова частина у селі Цвітоха, Славутського району.
Зброю із в/ч мали вивезти до кінця 2015 року, але частина боєприпасів досі перебуває там. Зараз склади охороняють цивільні. У випадку НС, у радіусі розлету осколків перебувають будинки та земельні ділянки жителів, залізнична колія і газопровід. На території частини живуть сім’ї військовослужбовців.
На Хмельниччині почався спад в будівництві. Статисти фіксують останнім часом певні особливості у виконанні будівельних робіт в різних сферах. Різко зменшилося зведення нежитлових об’єктів, аж на 13,8%. Майже на 3% сповільнилося і будівництво житла. Однак, майже на чверть виросли спорудження інженерних споруд.
Що ж стосується вже виконаних робіт, то левова частка припадає на підприємства Хмельницького – 63,6%. Трохв більше 6% загальних обсягів мають міста Кам’янець-Подільський та Нетішин. Шепетівському району припадає частка у 5,1%.
Юридичну допомогу на Хмельниччині надають через Skype-зв’язок. Допомагали подолянам юристи ХОГО “Подільська правова ліга”, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Юридичної клініки Хмельницького університету управління та права, а також представники Головного територіального управління юстиції та Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області.
Юристи та представники органів державної влади надавали правову допомогу жителям Хмельницького, Ярмолинецького, Віньковецького, Старосинявського та Летичівського районів. Найбільше цікавили громадян питання отримання субсидії, індексації заробітної плати, стягнення аліментів на неповнолітніх дітей, нарахування пенсії, оформлення спадщини.
Юристи зазначають, що Skype-консультування громадян відбувається щомісяця. Наступну консультацію організовують 26 листопада о 10 годині.