ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

По всьому Хмельницькому встановлюють камери відеоспостереження. Веб-камери встановлюють по всім мікрорайонам Хмельницького для підвищення безпеки міста у наш неспокійний час. Зараз уже уже встановлено камери: набережної Пд.Бугу, Ощадбанку, кінотеатру Т.Г.Шевченка, залізничного вокзалу, кругу на “Темпі”, “Дитячого світу”, Озерній та декілька камер у Хмельницькому районі.

На Хмельниччині є потеційно небезпечні об’кти з боєприпасами. У Хмельницькій області розташовані три потенційно небезпечні об’єкти, де зберігається зброя. Два з них – поблизу села Грузевиця, а ще один біля села Цвітоха. За словами начальника управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА Євгена Данилюка за межами Хмельницького розташована в/ч ВЧ 3013, де зберігають боєприпаси.

Крім того, на території в/ч діє підприємство “Укроборонсервіс”, що багато років займається утилізацією боєприпасів. Ця в/ч розташована поблизу села Грузевиця. Відстань до найближчих житлових будинків становить менше кілометра. Крім того, на території самої в/ч живуть родини військових, а поруч пролягає залізнична колія та розміщені склади нафтобази.

Ще одним потенційно небезпечним об’єктом, де зберігається зброя, є військова частина у селі Цвітоха, Славутського району.

Зброю із в/ч мали вивезти до кінця 2015 року, але частина боєприпасів досі перебуває там. Зараз склади охороняють цивільні. У випадку НС, у радіусі розлету осколків перебувають будинки та земельні ділянки жителів, залізнична колія і газопровід. На території частини живуть сім’ї військовослужбовців.

На Хмельниччині почався спад в будівництві. Статисти фіксують останнім часом певні особливості у виконанні будівельних робіт в різних сферах.  Різко зменшилося зведення нежитлових об’єктів, аж на 13,8%. Майже на 3% сповільнилося і будівництво житла. Однак, майже на чверть виросли спорудження інженерних споруд.

Що ж стосується вже виконаних робіт, то левова частка припадає на підприємства Хмельницького – 63,6%. Трохв більше 6% загальних обсягів мають міста Кам’янець-Подільський та Нетішин. Шепетівському району припадає частка у 5,1%.

Юридичну допомогу на Хмельниччині надають через Skype-зв’язок. Допомагали подолянам юристи ХОГО “Подільська правова ліга”, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Юридичної клініки Хмельницького університету управління та права, а також представники Головного територіального управління юстиції та Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області.

Юристи та представники органів державної влади надавали правову допомогу жителям Хмельницького, Ярмолинецького, Віньковецького, Старосинявського та Летичівського районів. Найбільше цікавили громадян питання отримання субсидії, індексації заробітної плати, стягнення аліментів на неповнолітніх дітей, нарахування пенсії, оформлення спадщини.

Юристи зазначають, що Skype-консультування громадян відбувається щомісяця. Наступну консультацію організовують 26 листопада о 10 годині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Це що (стосовно подання інформації про розташування потеційно небезпечних об’єктів з боєприпасами) прямі вказівки для терористів? А філію підприємства “Укроборонсервіс” називають в/ч та т.п. А тільки що (ранком 02.11.2015) по “33-му каналу” ведучий сказав, що навкруг Хмельницького розташовані “законсервовані ракетні точки з ядерними ракетами, правда розброєні”. Вони що, хочуть сказати, що Україна не виконала відповідний міжнародний договір. Тоді до неї необхідно застосувати санкції. Схаменіться, не несіть, або небезпечну інформацію, або просто несінітницю.

    • Взагалі, «дикий» непрофесіоналізм, заангажованість з дуже помітною відсутністю совісті (дуже помітно, що просто виконують чергове замовлення), незнання «предмету» розмови … наших працівників ЗМІ просто «вбиває». От кілька днів підряд на нашому обласному телебаченні демонструвалося «шоу» – дискусія щодо змін законодавства стосовно «об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків». Так от по-перше: Ведучі так і не змогли впровадити справжню дискусію. Насправді був неприкритий популізм та самореклама, особливо від керівництва асоціації «об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків», перекручування та часто просто помітне незнання юридичних та господарських визначень і термінів, а також, введення людей в оману. Друге: Професійної розмови від учасників цієї «дискусії» майже не було (знову особливо від керівництва асоціації ОСББ). Пробували професійно (але тільки зі своєї сторони) висказуватись тільки керівництво УЖКГ міста та начальник ЖЕКу № 6, але їм (особливо останньому) просто «заткнули писок». А головне, широкому загалу так і не стало зрозуміло, що впровадження ОСББ є просто «скидання» владою (як державної, так і комунальної) з себе відповідальності, в т.ч. – матеріальної, за існуючий житловий фонд та його інфраструктуру. Необхідно зауважити, що сама ідея ОСББ досить непогана, але працювати вона може тільки в досить заможних суспільствах і там, де не має т.з. «природних монополій». А в нас як завжди, «хорошу» ідею хочуть впровадити по своєму – по «українськи», в та ще при цьому мати ґешефт (а це слово вже зовсім не «українське»).

    • Взагалі, «дикий» непрофесіоналізм, заангажованість з дуже помітною відсутністю совісті (дуже помітно, що просто виконують чергове замовлення), незнання «предмету» розмови … наших працівників ЗМІ просто «вбиває». От кілька днів підряд на нашому обласному телебаченні демонструвалося «шоу» – дискусія щодо змін законодавства стосовно «об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків». Так от по-перше: Ведучі так і не змогли впровадити справжню дискусію. Насправді був неприкритий популізм та самореклама, особливо з боку керівництва асоціації «об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків», перекручування та часто просто помітне незнання юридичних та господарських визначень і термінів, а також, введення людей в оману. Друге: Професійної розмови від учасників цієї «дискусії» майже не було (знову особливо зі сторони керівництва асоціації ОСББ). Пробували професійно (але тільки зі своєї сторони) висказуватись тільки керівництво УЖКГ міста та начальник ЖЕКу № 6, але їм (особливо останньому) просто «заткнули писок». А головне, широкому загалу так і не стало зрозуміло, що впровадження ОСББ є просто «скидання» владою (як державною, так і комунальною) з себе відповідальності, в т.ч. – матеріальної, за існуючий житловий фонд та його інфраструктуру. Необхідно зауважити, що сама ідея ОСББ досить непогана, але працювати вона може тільки в досить заможних суспільствах і там, де не має т.з. «природних монополій». А в нас як завжди, «хорошу» ідею хочуть впровадити по своєму – по «українськи», в та ще при цьому мати ґешефт (а це слово вже зовсім не «українське»).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.