З початку року борги із зарплати на Хмельниччині скоротилися на чверть – до 6,3 млн. грн

На 1 жовтня 2015р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 6,3 млн. грн, що на 25,3% менше порівняно з початком року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, основна частка боргу із виплати заробітної плати (44%) припадала на підприємства промисловості, 23,1% – транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, 20,3% – будівництва.

З кожних 100 невиплачених гривень 33 заборгували своїм працівникам підприємства Хмельницького та 24 – Полонського району.

У структурі загальної суми заборгованості 41,4% утворено на економічно активних підприємствах, 57% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2014р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 0,4 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,2% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 6432,11 грн., що в 1,9 раза більше, ніж середня заробітна плата за вересень 2015р.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.