Курйози у кам’янець-подільських ДВК

У Кам’янці-Подільському член дільничної виборчої комісії внесла зміни до іменних запрошень, що розносились виборцям. За порушення законодавства України члени окружкому 19 жовтня достроково припинили її повноваження.

«Вилетів» із комісії також заступник ДВК, який знаючи про зміни, ніяк не відреагував.

Ситуація розгорталась так: член комісії проживає спільно з чоловіком, що теж задіяний у виборах .Їм видали запрошення, щоб рознести жителям округу, однак не зрозуміло як, запрошення змішались.

Помітивши, що у запрошеннях «не правильно» вказаний номер виборчої дільниці, пані, після поради з іншим членом комісії (якого згодом обрали заступником ДВК), вирішила кульковою ручкою самостійно виправити «недоліки». Про те, що запрошення могли бути з іншої дільниці, вона не подумала.

Укам’янець-подільській МВК таку самодіяльність не оцінили та «за одноразове грубе порушення законодавства про місцеві вибори» достроково припинила повноваження членів комісії.

Ще один дещо курйозний випадок стався в іншій комісії у Кам’янці. Через це територіальна виборча комісія теж припинила повноваження члена комісії.

Так, член ДВК не зміг рознести всі запрошення через те, що два житлових будинки були зачинені (ймовірніше, там був кодовий замок – НГП), він зачекав деякий час та пішов додому. Наступного дня один з будинків був відчинений, а в інший член комісії так і не зміг потрапити.

Тоді він вирішив залишити всі запрошення у вхідних дверях будівлі, однак після дзвінка із ДВК йому сказали забрати запрошення. Проте у дверях колишній член комісії їх вже не знайшов. Саме через це порушення його позбавили повноважень.

З приводу вищевказаних подій члени ТВК вирішили не звертатись в правоохоронні органи.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.