Дурна практика – тепер голова Хмельницької міської комісії самовільно визначив друкаря виборчих бюлетенів

Голова Хмельницької міської виборчої комісії Віктор Квасницький (квота Опозиційний блок) самовільно визначив друкаря виборчих бюлетенів на місцеві вибори 25 жовтня.

Як вдалося дізнатися “Незалежному громадському порталу”, пан  Квасницький, не скликаючи засідання комісії, вирішив друкувати виборчу документацію у хмельницькому ТОВ  “Поліграфіст” (директор Сергій Федоченко). При цьому до комісії надійшло ще дві пропозиції про друк від поліграфіних підприємств міста, які навіть не розглядалися.

Своїм вчинком голова комісії Квасницький, як вважають деякі члени комісії, порушив ч. 2 ст. 75 Закону України “Про місцеві вибори”, де зазначено, що “підприємства, які виготовляють виборчі бюлетені, визначаються територіальними виборчими комісіями”.

Виготовлення бюлетенів запустили 12 жовтня і вже 14-го вони мають бути віддруковані.

Як писав НГП, раніше голова Хмельницької обласної виборчої комісії Наталія Кострубська одноосібно прийняла рішення друкувати бюлетені на місцевому підприємстві “Поліграфіст” (директор Сергій Федоченко). Члени комісії визнали її дії, як такими, що не відповідають вимогам Закону України про місцеві вибори, а саме ст. 75 ч.2.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.