Хмельницька міськрада оскаржує у вінницькому суді підвищення проїзду у громадському транспорті

Хмельницька міська рада оскаржує у Вінницькому адміністративному апеляційному суді рішення Хмельницького міськрайонного суду, який відмінив рішення виконавчого комітету від 10 вересня ц.р. про зниження вартості проїзду в маршрутних таксі і автобусах до лютневого рівня.

Про це НГП повідомив заступник міського голови Андрій Капура.

Він пояснив, що, на думку міської влада, ухвала хмельницького суду є невмотивованою і суперечить вимогам Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та самому тимчасовому рішенню виконкому від 26 лютого 2015 року.

“Виходить, що суд повернув у дію тимчасове лютневе рішення виконавчого комітету, тим самим видаючи його за постійно діюче”, – наголосив посадовець.

Капура розраховує, що протягом місяця вінницький суд розгляне апеляційну скаргу Хмельницької міської ради.

Крім цього, міська рада звернулася до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії при Вищій раді юстиції щодо надання оцінки діям судді Хмельницького міськрайонного суду Сергія Стефанишина, який виніс рішення про відміну рішення виконавчого комітету від 10 вересня ц.р. про зниження вартості проїзду.

Як писав НГП, 15 вересня ц.р за клопотанням ТОВ ”Хмельницьке таксі”, ТОВ ”Рембуд-транс”, фізичні особи-підприємці Олександр Мішин та Віталій Марцинюк, котрі здійснюють пасажирські перевезення у місті, Хмельницький міськрайонний суд відмінив рішення виконавчого комітету від 10 вересня ц.р. про зниження вартості проїзду в маршрутних таксі і автобусах до лютневого рівня.

Таким чином, з 17 вересня тарифи на проїзд у громадському транспорті Хмельницького знову збільшилися на 0,5 грн: з 2,5 грн до 3 грн – у автобусі та з 3 до 3,5 грн – у маршрутному таксі.

Раніше Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало незаконним підвищення в лютому 2015 року вартості проїзду в громадському транспорті на 0,5 грн.
10 вересня виконавчий комітет міста прийняв рішення про відповідне зниження тарифів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.