Карма комунального кінотеатру ім. Шевченка – влада знову розігнала потенційних ремонтників закладу

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів відминило торги на реставрацію приміщення кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка на вул. Проскурівській, 40 у Хмельницькому.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Фото НГП

Фото НГП

Планувалося перекрити дах кінотеатру, поміняти вікна, змінити систему опалення та провести інші роботи.

Очікувана вартість закупівлі становила 3 млн. 178 млн, грн.

Водночас всі три заявки, які надійшли на участь в тендері, по ціні вкладалися в кошторис влади. Так, Приватне підприємство “Мегапрогрес” (Хмельницький) заявило 2 млн. 521 тис. грн, Приватна фірма “Діта” (Хмельницький) – 3 млн. 150 тис. грн, Товариство з обмеженою відповідальністю “Цивільне будівництво” (Кам’янець-Подільський) – 3 млн. 170 тис. грн.

Комітет з конкурсних торгів відхилив пропозиції ПФ “Діта” та ТОВ “Цивільне будівництво” через не відповідність вимогам документації конкурсних торгів та кваліфікаційним критеріям.

Як писав НГП, наприкінці 2012 року Хмельницька міська рада оголосила  інвестиційний конкурс “Реконструкція кінотеатру імені Т.Г.Шевченка у Палац культури та кіно та будівництво нежитлового приміщення у підземному просторі під кінотеатром”.

Орієнтовна вартість реалізації інвестиційного проекту становила 40-45 млн. грн.

У січні 2013 року мерія відрапортувала про те, що конкурс провалися. Претендентами виступили ПП “Гамма-М” (м.Хмельницький) та ТОВ “Юкрейніан Дівелопмент Сервіс” (м.Київ). За даними секретаря конкурсної комісії, заступника начальника відділу інвестицій та енергозбереження департаменту економіки Оксани Самолюк, охочі інвестори не мали досвіду реалізації масштабних проектів, не займаються будівельною діяльністю та наявність власних коштів, що відображено в фінансовому звіті, не забезпечить реалізацію проекту.

Пізніше колишній заступник міського голови Іван Прокопець заявив, що кінотеатр імені Тараса Шевченка нині є непривабливим об’ктом для інвестицій.

На одній з сесій міської ради у липні 2015 року депутати виділили 3,7 млн. грн на реконструкцію комунального кінотеатру. Начальник фінансового управління Наталія Степанова вважає, що після реконструкції комунальний кінотеатр зможе конкурувати з “Мультиплексом”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.