Депутати Кам’янець-Подільської міськради встановлюють рекорди з “кнопкодавства”

Незважаючи на те, що сьогодні під час 86 сесії Кам’янець-Подільської міської ради були присутні понад 40 з 50 народних обранців, не минулось і без банального «депутатського піаніно». Зокрема, журналіст НГП зафіксовав 18 фактів неперсонального голосування.

Зазвичай в Кам’янці це стається під кінець сесії, оскільки багато хто з депутатів поспішає в справах , або ж «на перекур». Так вийшло й сьогодні і вже звично голосували за колег члени найбільшої депутатської групи «Кам’янець єдиний», які вже неодноразово були помічені в порушені Регламенту міськради( пункт 3.4.10: «депутат має право голосувати виключно своєю карткою»)

Сьогодні Сергій Мальченко двічі проголосував за Євгенія Ободовського, допоки той кудись виходив, та 6 разів за Ярослава Крочака, який завчасно покинув сесійну залу. Двічі за сусіда Андрія Мастикаша голосував Дмитро Слонецький та 8 разів за самого Слонецького «кнопкодавив» Мастикаш.

В більшості випадків це були земельні питання. Доки Світлана Старченко доповідала на трибуні свої питання хотів проголосувати за неї і голова депгрупи Валерій Слободян, однак вона жестом йому показала «не потрібно».

Сергій Мальченкозгодом заявив НГП, що «нічого не порушував, бо карточка була відключена і голос не зарахувався». На запитання «навіщо ж тоді були стільки разів натискати на чужі кнопки?» він відповів: «це так, звичка. Не треба чіпати це питання(неперсональне голосування, – НГП»

Дмитро Слонецький стверджуває, що голосував за Андрія Мастикаша, бо «він його попросив».

Нагадаємо, що восени минулого року голова групи Кам’янець єдиний» Валерій Слободян обіцяв, що його депутати більше не голосуватимуть за колег.

«З сьогоднішнього дня (10 вересня 2014 року,- авт.) , я вам даю слово, цього не буде. Це однозначно. Я це кажу за себе і за всіх(членів своєї групи, – авт.). Карточки ми не будемо брати», – запевняв депутат.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.