Хмельницька ОДА заплатить 140 тисяч за перевезення своїх посадовців на представницьких “тачках”

Хмельницька облдержадміністрація за результатами тендера 16 червня уклала угоду з Комунальним автотранспортним підприємством Хмельницької обласної ради на перевезення пасажирів наземним транспортом поза розкладом.

Загальна вартість угоди становить 139,9 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Замовник застосував переговорну процедуру закупівлі, оскільки два рази тендер не відбувся – на участь у торгах подавалося менше двох конкурсних пропозицій.

Згідно з технічними завданнями, автотранстпортне підприємство повинне на вимогу замовника надавати необхідний транспорт та забезпечувати високоякісну організацію пасажирських перевезень посадових осіб облдержадміністрації.

Кількість працівників, у розпорядженні яких має перебувати окремий легковий автомобіль представницького класу, становить 8 осіб (8 автомобілів представницького класу).

Послуги повинні надаватись легковими автомобілями представницького класу (клас Е) в будь-який день тижня та час доби.

Розрахунок вартості послуг учасником здійснюється виходячи з вартості сукупного проїзду усіма автомобілями 4600 км. шляху та сукупного часу експлуатації 130 годин за кожен місяць з березня 2015 року до 31 грудня 2015 року включно.

Як писав НГП, у 2014 році Хмельницька ОДА витратила 160 тис. грн на перевезення посадовців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.