Міністр соцполітики пишається хмельницькими протезистами

Сьогодні під час робочої поїздки на Хмельниччину Міністр соціальної політики Павло Розенко відвідав Хмельницьке державне експерементальне протезно-оропедичне підприємство.

За словами Міністра, це один з найкращих подібних закладів в Україні. В центрі пацієнти можуть не тільки встановити протез, а й пройти курс реабілітації та навчитись користуватись протезом. Це дуже важливо, оскільки така можливість безпосередньо впливає на подальше входження людини соціум.

“Центр відомий на всю Україну. Технічно тут є чим пишатись. Українська протезна галузь дійсно може надати якісне протезування хлопцям, що повернулись з АТО”, – підкреслив Міністр.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Також Розенко наголосив, що в свій час для нього було незрозумілим рішення щодо можливого знищення протезного підприємства. Зараз центру нічого не загрожує і він може далі працювати, у міністерстві будуть робити все для його підтримки та розвитку, пообіцяв міністр.

Колектив закладу сподівається на подальше створення на базі їхнього підприємства Західноукраїнського виробничого центру протезно-ортопедичного забезпечення та реабілітації. Міністр на це відповідає, що на сьогодні і без цього формального статусу у Хмельницькому проходять протезування та реабілітацію люди зі всієї України.

“Можна дати таку назву, але від назви нічого не зміниться. Сьогодні тут є потужна база, а фахівці центру працюють на всю Україну. Де-юре це питання буде розглядатись, а де-факто цей центр вже є потужним осередком науки і медицини”, – наголосив ПавлоРозенко.

Щодо фінансового забезпечення та підтримки протезного підприєства, Міністр не обіцяв збільшення, проте запевнив, що його першочерговим завданням є утримання фінансового забезпечення на теперішньому рівні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Доречі в Хмельницькому державному експерементальному протезно-оропедичному підприємстві стаціонарно проходят курс реабілітації учасники АТО, які потребують протезування.
    Стаціонару потрібні: холодильник, пралка, мікрохвильва піч. а особливо – увага та моральна підтримка хмельничан.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.