Цуглевич повідав, які перетворення чекають на кардіодиспансер у центрі Хмельницького

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич повідомив, що на Хмельницький обласний кардіологічний диспансер таки чекає реорганізація.

Про це він написав у відповіді на запит ГО “Хмельницький Майдан”.

“Для більш ефективного і своєчасного надання висококваліфікованої та сучасної допомоги пацієнтам кардіологінчого профілю ми плануємо об’єднати зусилля лікарів кардіологів та кардіохірургів шляхом створення обласного центру кардіології та кардіохірургії. Подібні центрі вже створені і ефективно працюють у кількох областях України, зокрема Дніпропетровській, Харківській, Херсонській і Чекаській”, – зазначив Цуглевич.

Фото НГП

Фото НГП

За словами директора департаменту, пропозицію об’єднати кардіологію та кардіохірургію в одному приміщенні вніс головний кардіохірург МОЗ України, професор К.Руденко і підтримав головний позаштатний кардіолог МОЗ України, доктор медичних наук М.Соколов.

“За умови реалізації цього проекту пацієнти області зможуть отримувати комплексну терапію на сучасному рівні, швидко та у повному обсязі, що і є нашою основною метою”, – зауважив Цуглевич.

Як писав НГП, Хмельницький обласний кардіологічний диспансер можуть перетворити на кардіохірургічний центр, а частину працівників перевести на інше місце роботи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Жиди кляті

  2. И сколько лет это ждать

  3. Жиди і тут хотять пристроїтися, знову дерибанять все що можна і не можна.

  4. Чому модератори не видаляють коментарії, що сіють міжнаціональну ворожнечу?

  5. Цуглевич розвалив медицину в Кам-Под, а тепер взявся за Хмельницький.

  6. Цуглевич взявся лабіювати інтереси Флаксемберга, так як завідуючим відділення кардіохірургії Хмельницької обласної лікарні є любимий зать Флаксемберга – Андрій Кланц.

  7. Бо цуглевичу все до сраки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.