Мерія просить хмельничан надати пропозиції щодо добровільного об’єднання тергромад

Мерія просить хмельничан надати пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Як повідомляє сайт міськради, пропозиції (зауваження) кожен охочий може надавати на електронну адресу управління організаційно-інформаційної роботи та контролю org_control@rada.khmelnytsky.com та на поштову адресу: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, каб. 103) до 18 години 22 червня 2015 року за такою формою:

12

А 23 червня о 16.00 у міському будинку культури (вул. Проскурівська, 43) буде проводитись громадське обговорення пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад з адміністративним центром у місті Хмельницькому.

Нагадаємо, що 13 травня робоча група з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області, яку очолює в.о. хмельницького мера Костянтин Чернилевський, запропонувала Шумовецькій, Шаровецькій і Ружичанській сільським радам приєнуватися до об’єднаної тегромади з центром у Хмельницькому.

28 травня депутати обласної ради схвалили проект Перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Згідно з ним, до Хмельницького хочуть приєднати, крім Шумовецької і Ружичанської сільрад, ще Баламутівську і Виноградівську сільради Ярмолинецького району і Черепівську сільську раду Хмельницького району.

Натомість Шаровечківська сільська рада. заявила про створення окремої від обласного центру об’єднаної територіальної громади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.