Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти облради заплатить 20 млн. грн за 20 шкільних автобусів

Комунальний заклад “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Хмельницької облради за результатами тендера 2 червня уклав угоду з Приватним акціонерном товариством «Чернігівський Автозавод» на поставку 20 автобусів для перевезення школярів.

Вартість угоди становить 19 млн. 980 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Згідно з технічними завданнями, пасажиромісткість автобусів має бути не менше 25 місць для сидіння, крім сидіння для водія.

Гарантія на кожний автобус надається не менше ніж на 24 місяці або не менше ніж на 100 тис. км пробігу з моменту доставки та прийняття такого автобуса у місці його кінцевого призначення.

Купівля 20 шкільких автобусів відбувається за кошти обласного бюджету.

Єдиним конкурентом на торгах було Товариство з обмеженою відповідальністю «Окраїна» (Київ), пропозиція якого була вищою на 10,1%.

Як писав НГП, у 2014 році ПрАТ “Чернігівський Автозавод” виграв тендер на поставку 21 автобуса для перевезення школярів Хмельницької області.

Натомість область отримала лише 7 автобусів, оскільки виробник підвищив ціну на транспортні засоби.

Довідка НГП. Парк шкількних автобусів Хмельницької області наразі нараховує 361 транспортну одиницю. Потреба галузі становить ще 60 автобусів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Хтось колись візьметься за цей центр та його керівника Синчука, який сумашедші гроші відмиває на цих автобусах щороку разом із начальником обласної освіти. Це не автобуси, а фуфло: холодні, не зручні. А назва цього центру відповідає по суті назві – ЦЕНТР ПО ВІДМИВАННЮ ГРОШЕЙ.

    • КУДИ ДИВЛЯТЬСЯ ФАСОЛЯ ТА СТЕБЛО… ЦЕ Ж ЇХНЯ ПАРАФІЯ… НАПЕВНО ВОНИ ЗАЦІКАВЛЕНІ В ТАКИХ ТЕНДЕРАХ … А СТЕБЛО БІДНА ТА НЕЩАСНА (ДО ЦИХ ПІР ЖАЛІЄТЬСЯ ) ХОЧЕ ДОБУДУВАТИ ЧИМАЛЕНЬКУ ХАТУ….І ДУЖЕ ХОЧЕ ДАЛІ БУТИ ДЕРЖАВНИМ СЛУЖБОВЦЕМ ВИЩОГО РАНГУ .. СМІЄМОСЯ ЩОБ НЕ ПЛАКАТИ….

  2. Котли вікна дахи підлоги валяться в школах області у вчителів індексацію забрали люди бідніють, а вони автобуси зломки купляють , ганьба! Тут просто та лекше відмити гроші! Банда кругом!

  3. Цікаво який відкат за один автобус дають?

  4. Запитай про відкат у начальника освіти в Ізяславі.Вона цю математику добре знає.І не тільки за автобуси. “Заслужена” пенсіонерка, але старих кадрів не міняють.

  5. “реформировать” териториальные громады.развалить школы как недавно коллективные хозяйства.милионы на автобусы-зачем на школы.стране нужны тупие детки.ждем феодалов?все суки валят-но не строят нихрена.ЯНУКОВИЧ-ВЕРНИСЬ-МЫ ВСЕ ПРОСТИМ ??? НОВАЯ СТАРАЯ БАНДА МАРАЗМАТИКОВ .НЕБЕСНАЯ СОТНЯ-ЗА ЭТУ СВОЛОЧЬ ТЫ ЖИЗНЬ ОТДАЛА ???????????

  6. ЦЕ ЩО ВИХОДИТЬ—1 ПОГАНЕНЬКИЙ АВТОБУС КОШТУЄ 1 МЛН… НАПЕВНО ХТОСЬ ДУМАЄ ЩО УКРАЇНЦІ НЕ ВМІЮТЬ РАХУВАТИ ТА ПИТАТИ КУДИ ЙДУТЬ НАШІ ГРОШІ… ГОДІ ТЕРПІТИ ЧИНОВНИКІВ ЩО ВІДКРИТО КРАДУТЬ НАШІ ГРОШІ …ДАВАЙТЕ ГНИДАМ В ОЧІ ГОВОРИТЬ ХТО ВОНИ Є…А ЩЕ ТРЕБА ЩОБ ХОЧА БИ ОДНОМУ КРАДІЮ ОБРУБАЛИ РУКИ ПО САМІ ЛІКТІ… МОЖЕ Б ІНШІ БОЯЛИСЯ КРАСТИ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.